Rodinná dovolená v Čechách

Rozhodli jste se strávit dovolenou s dětmi v Čechách , pak Vám doporučujeme navštívit krajinu jižních Čech v Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Třeboň a blízké okolí je oblíbeným místem pro rodiny s dětmi, sportovní nadšence, milovníky přírody i obdivovatele historie.

DOVOLENÁ S DĚTMI V TŘEBONI

Třeboň je místem pro trávení dovolené s dětmi v jižních Čechách. Zdejší oblast vybízí návštěvníky k celoročnímu poznávání. Penzion Markéta nabízí týdenní i víkendové ubytování.

Penzion Markéta nabízí pro rodiny s dětmi prostorné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Součástí penzionu je oplocená zahrada s venkovním posezením a koutkem pro děti. Během letních večerů je zde možnost grilování.

LETNÍ DOVOLENÁ S DĚTMI V JIŽNÍCH ČECHÁCH

Okolí Třeboně je ideálním místem pro prožití krásné letní dovolené v Čechách. Třeboňsko je proslulé největšími vodními plochami v ČR, které vybízí k přírodnímu koupání. Zdejší rovinatá krajina tzv. Třeboňská pánev je stále oblíbenějším místem pro více i méně zdatné cyklisty.

TIPY NA VÝLETY S DĚTMI JIŽNÍ ČECHY

Kromě koupání a cykloturistiky nabízí jižní Čechy a Třeboňsko i spoustu dalších výletů a aktivit s dětmi v blízkém okolí.

Během Vaší rodinné dovolené doporučujeme navštívit:

V případě nepříznivého počasí můžete během své rodinné dovolené navštívit v lázních Aurora veřejný bazén se slanou vodou. Součástí bazénu je vodní svět s atrakcemi pro děti včetně brouzdaliště pro nejmenší. Rozsáhlý lázeňský komplex nabízí také fitness centrum, squash, restaurace atd.