Ubytování Třeboňsko

Rodinný penzion Markéta s dlouholetou tradicí, Vám nabízí pobyt v klidné lokalitě lázeňského města Třeboň. Ubytování v penzionu Markéta je ideálním místem pro Váš odpočinek a relaxaci.

RODINNÝ PENZION TŘEBOŇSKO

Vedle přátelské rodinné atmosféry a kvalitního zázemí, oceňují hosté penzionu Markéta právě jeho polohu, která je díky návaznosti na cyklotrasy a stezky ideálním výchozím bodem pro výlety po CHKO Třeboňsko. Ubytování je zároveň nedaleko historického centra města, lázně Berta i Aurora jsou vzdáleny 10 až 15 min od penzionu. Třeboňsko je perlou jižních Čech, proto neváhejte a navštivte tuto oblíbenou turistickou oblast.

ZAŘÍZENÍ PENZIONU MARKÉTA

Hosté penzionu Markéta mohou po dobu svého pobytu bez omezení užívat velkou zahradu s terasou a grilem, dětský koutek s pískovištěm, kolárnu a společenskou místnost. Penzion nabízí ubytování pro rodiny s dětmi, sportovně založené osoby i lázeňské hosty. Ubytování v soukromí a přitom nedaleko centra města.

NABÍDKA POKOJŮ

Ubytování v penzionu Markéta je zajišťováno v pěti prostorných pokojích, s maximální kapacitou 15-ti osob. Rodinný penzion Markéta Vám nabízí ubytování na Třeboňsku ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém pokoji.

Po dobu ubytování mají hosté penzionu WIFI připojení k internetu zdarma. V každém pokoji je televize a stoleček s křesílkem ke klidnému posezení. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC.

STRAVOVÁNÍ PENZION MARKÉTA

Za příznivého počasí je možné posnídat venku na zahradě nebo na terase vedle jídelny. V prostorách jídelny je umístěna malá kuchyňka s lednicí a vybavením pro přípravu studené kuchyně.

Prožijte krásnou dovolenou a rodinné ubytování na Třeboňsku. Penzion Markéta se těší na Vaši návštěvu.