Penzion Markéta,Daskabát 542, Třeboň 379 01

Naši hosté se rádi vrací

a to je ta nejlepší odměna

Jde o vaše pohodlí

Vybavení pokojů

Penzion Třeboň - Penzion Markéta - Daskabát

Pokoje jsou nově zrekonstuované, moderně zařízené, masivní postele vybaveny zdravotní matrací s dvojí tuhostí pěny. Na každém pokoji najdete novou koupelnu a WC.

Kuchyňka s lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, vám přijde vhod, pokud se vám zrovna nechce ochutnávat jihočeskou kuchyni v některé z třeboňských restaurací.

Penzion Třeboň - Penzion Markéta - Daskabát

Bezplatné wifi připojení

Veškeré prostory penzionu pokryty vysokorychlostním internetem.

Penzion Třeboň - Penzion Markéta - Daskabát

Místa ve společenské místnosti, nebo na terase či zahradě je opravdu spousta. A děti, ty budou skákat radostí na trampolíně, nebo v dětském koutku. 

V kolárně můžete vaše stroje nejenom bezpečně zaparkovat, ale také dofouknout kompresorem a elektrokola pohodlně nabít. Auto zaparkujete před penzionem.

Penzion Třeboň - Penzion Markéta - Daskabát

Vše na dosah a při ruce

Ostatní vybavení

Pokoje

vyberte si ten svůj

Pokoj 1 s kuchyňkou

Pokoj 1

3 lůžka + 1 možnost přistýlky, nově vybaven kuchyňkou s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem
Detail pokoje

Pokoj 2 s kuchyňkou

Pokoj 2

3 lůžka, nově vybaven kuchyňkou s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem
Detail pokoje

Pokoj 3

Pokoj 3

2 lůžka + 1 možnost přistýlky, společná kuchyňka na chodbě pro pokoj č.3,4,5 hned před vstupem do pokojů, vybavená lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem
Detail pokoje

Pokoj 4

Pokoj 4

4 lůžka, společná kuchyňka na chodbě pro pokoj č.3,4,5 hned před vstupem do pokojů, vybavená lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem
Detail pokoje

Pokoj 5

Pokoj 5

3 lůžka, společná kuchyňka na chodbě pro pokoj č.3,4,5 hned před vstupem do pokojů, vybavená lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem
Detail pokoje

Hodnocení zákazníků

4,9

5/5

38 recenzí

Čistý penzion, pěkně zařízené, v klidné části města, zároveň však blízko na nákup nebo do pizzerie. Kola jsou uklizena bezpečně v kolárně. Chybí snad jen posilovna, ale na šestou hvězdu zde není kolonka 😂. Dovolenou jsme si moc užili. Penzion ideální jak pro zamilované, tak rodiny s dětmi nebo skupinu přátel.

5/5

Hned při příjezdu vás uvítají milí majitelé, kteří jsou velmi ochotní a poradí vám co a jak i v okolí. Místo ideální, klidné, ale všude kousek jak do města, tak na cyklostezky. Pokoje jsou čisté a moc pěkně zařízené, vlastně mě překvapily prvky, které bych očekával spíše jako součást vybavení několika hvězdičkových hotelů. Kolárna je fajn najdete v ní i kompresor aj. a kola jsou v suchu. Zahrada velká s grilem a trampolínou, optimální pro rodiny s dětmi na po-výletový odpočinek. V suterénu něco jako společenská místnost s barem, nevyzkoušeli jsme jen viděli, měli jsme pěkné počasí. Za nás místo kam se s radostí budeme vracet.

5/5

Do penzionu jsme jeli se známými a naší 3 letou dcerou. Užívali jsme si snídaně na terase❤️ Penzion má moc hezkou zahradu s velkou trampolínou a pískovištěm, takže i pro děti super👌 Ubytování je krásné, nově zrekonstruované, vše hezky čisté, nádobí nové. Celkově moc hezké prostředí, super pro cyklovýlety, ale i za nepříznivého počasí se toho dá spoustu vymyslet. Majitelé velmi příjemní. Byli jsme moc spokojeni a rádi se sem budeme vracet. Všem vřele doporucujeme ☺️

5/5

Moc děkujeme za příjemné ubytování. Pokoj je krásný, čistý, skvěle vybavený. Zahrada je velká s posezením, dítě se vyřadí na trampolíně. Vše se nám moc líbilo

5/5

Příjemné prostředí, milí majitelé, hezké nově zrekonstruované pokoje. Děkujeme a určitě se ještě vrátíme.

5/5

Útulný, nově zařízený, udržovaný – a velmi čistý penzion. Příjemný pan majitel. Snídaně dobré. Možnost vařit si v kuchyňce. Penzion se nachází v klidné části Třeboně. Udržovaná zahrada kde si děti vyhrají. Rozhodně doporučuji!

5/5

V tomto penzionu dostane poutník či kolař hodně muziky za velmi dobrou (pro pražana až neuvěřitelnou) cenu, velmi bych vyzdvihl precizní čistotu a zánovní zařízení a dobrou polohu penzionu k vyjížďkám kolmo, pěšmo, či hospodno 🙂

5/5

Penzion moc doporučujeme, strávili jsme tu týden 7/2020. Pokoje nové, čisté, nadstandardně vybavené. Kuchyňka také a venkovní posezení jsme maximálně využili na snídani i večeře. Klidná lokalita, příjemná paní Markéta a celá její rodina. Děkujeme

5/5

Nově zrekonstruované pokoje. Velice příjemné a rodinné prostředí penzionu. Velice ochotní a příjemní majitelé, kteří vyjdou vstříc s každým požadavkem. Při dovolené jsme se zde cítili jako doma. V blízkosti penzionu mnoho možností na cyklovýlety. Toto ubytování bych doporučil všem, kdo má rád klid a pohodlné prostředí.

5/5

Krásný rodinný penzion v klidné části Třeboně. Když ubytování v Třeboni tak rozhodně doporučujeme tady. Pokoje skvěle vybavené, v kuchyňce vše co potřebujete, čisto a útulno. Volný vstup na zahradu s příjemným posezením, možnosti grilování. Vhodné pro rodiny s dětmi. Pro cyklisty bych vyzdvihla kolárnu, výborná návaznost cyklotras.

5/5

Tak o tomto penzionu mohu napsat jen tu nejlepší recenzi. Byly jsme tu prvně a věřím že se opět vrátíme co se týče majitelů, jsou to super lidi, kteří se snaží vyjít všem vstříc domluví i věci navíc a ubytování je opravdu suprové. Vše je nově udělané a čisté, můžeme jedině doporučit nikdy jsme nic lepšího nezažili musím SMEKNOUT VELIKOU POKLONU. Pro rodiny s dětmi ideální. Moc děkujeme za hezky strávený týden a někdy příště zase na viděnou.

5/5
Velmi pěkný penzion v klidné části Třeboně. Nově zrekonstruované pokoje a milí majitelé jsou zárukou spokojenosti zákazníka. Vřele doporučujeme.
 
 
5/5

Krásný penzion v klidné části Třeboně. Pokoje čisté, prostorné a útulné. Majitelé velmi milí a ochotní. Můžu vřele doporučit.

5/5